پخت نان ایتالیایی با فر بروج

پخت نان ایتالیایی با فر بروج

بوی خوش نان ایتالیایی با عطر ریحان و روغن زیتون در آشپزخانه بروج پیچیده است. شف پیمان مسعودی برای کار با فر کامبی، نوعی نان ایتالیایی را انتخاب کرد.

خمیر این نان با استفاده از آرد، مخمر، آب، نمک، زیتون، روغن زیتون و ریحان تازه خرد شده آماده شد و پس از ورز دادن، مرحله استراحت را گذراند تا یک نان عالی پخت شود.

عدم نیاز به دستگاه پروفر

به طور معمول نانی خوب پف می‌ کند که خمیر آن به بهترین نحو عمل آوری شده باشد. در پخت نان های صنعتی معمولا عمل ‌آوری خمیر با دستگاه پروفر انجام می شود، اما فر کامبی بروج با ویژگی ‌های انحصاری پروف خمیر را امکان پذیر می سازد.

تولید بخار مستقیم (بخار دانه درشت) مناسب برای پخت نان و شیرینی با دمای پایین (30 درجه سانتی‌گراد) و امکان ایجاد رطوبت در کابین از 0 تا 100 درصد نظیر دستگاه پروفر عمل می ‌کند؛ بنابراین دیگر به خرید این دستگاه به طور مجزا نیازی نیست.

از آنجایی که میزان فضا در آشپزخانه های صنعتی بسیار بااهمیت است، عدم نیاز به دستگاه پروفر در فضای آشپزخانه صرفه جویی می کند. در نتیجه هزینه ها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

مزایای پخت نان به روش ترکیبی

روش پخت ترکیبی یعنی ترکیب گردش هوای داغ و بخار به صورت همزمان، وجه تمایز فرهای کامبی از فرهای دیگر است. این روش در پخت مواد غذایی مختلف مزایای متفاوتی دارد.

استفاده از روش ترکیبی بخار و هوای داغ در دستورالعمل های پخت و پز باعث می شود ویتامین ها و مواد مغذی مواد غذایی حفظ شود، در نتیجه غذایی با کیفیت بالاتر در اختیار شماست. در پخت پروتئین ها به این روش، رطوبت موجود در بخاری که تمام کابین را فرا گرفته، از خشک شدن و کاهش حجم گوشت جلوگیری می کند و باعث می شود تکه های گوشت (کباب، ماهیچه، استیک و…) نرم و آبدار باشد.   

نان هایی که به روش ترکیبی (گرد‌ش هوای داغ و بخار) پخت می شوند، دو مزیت مهم دارند: دارای بافت فوق ‌العاده ‌ای هستند و تازگی خود را به مدت طولانی ‌تری حفظ می ‌کنند.

رنگ گرفتن رویه نان برای سرآشپزها از اهمیت زیادی برخوردار است. فر بروج با وجود فن هوای داغ با 6 درجه متفاوت، حرارت را به طور یکنواخت در تمام طبقات دستگاه پخش می کند. با تنظیم درجه فن، می‌ توان نان هایی با رنگ رویه دلخواه از فر تحویل گرفت.

کافه‌ ها و بیکری‌ ها می ‌توانند با فر کامبی بروج نان ‌ها، شیرینی ‌ها و دسرهای متنوعی را در کنار غذاهای مختلف به مشتریان ارائه بدهند. یک منوی متنوع، قطعا تعداد مشتریان را افزایش داده و میزان سود را ارتقا می دهد.

به اشتراک بگذارید

فر کامبی بروج

ارتباط با کارشناسان فروش

021-58723

مطالب مرتبط ...